| GoGu7 a întrebat:

Am un HTC HD7 (are wondows phone 7). Ii bag cablul de date si il bag in calculator si nu se intampla nimic, am inteles de la cineva ca trebuie sa descarc un program de pe net, parca a zis ca se numea zoom programul, dar nu il gasesc... Eu vreau sa descarc doar muzica in el sau sa descarc din el in calculator tongue. Cum se numeste programul sau dati-mi un link de unde il pot descarca tongue. Funda mare!

Răspuns Câştigător
| AlexElektro1987 a răspuns:

Programul se numeste HTC Sync, din cauza ca nu il ai descarcat nu iti apare telefonul pe calculator, dupa ce il instalezi iti conectezi telefonul la calculator si ai sa vezi ca o sa mearga, si imediat cum l-ai instalat ai sa poti sa download-ezi. Uite link-ul :http://www.htc.com/www/software/htc-sync-manager/

1 răspuns: