| joselu41 a întrebat:

am un Nokia lumia 710 si vreau sa pun poze de pe telefon pe calculator, cum fac sa conectez telefonul la calculator ca am bagat cablul de date si nu il citeste ce program trebuie? funda!

2 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Nu ai primit un CD odata cu telefonul? Acolo ar trebui sa fie de instalat programele necesare.

| DeeJay97 a răspuns:

Trebuie sa ai in cutia telefonului un CD de instalare care il introduci in PC si urmezi pasii de acolo. Apoi ar trebui sa mearga. happy