| actorul a întrebat:

..ce va place mai mult IPhone 5 sau Samsung GalaxyS4? Eu personal aleg S4.E considerat cel mai bun telefon la momentul actual.

Răspuns Câştigător
| WH a răspuns:

CAMERA:
SAMSUNG GALAXY S4 are doua camere, una de 13 MP, alta de 2 MP, in timp ce iPhone 5 are o camera de 8 MP si alta de 1.5 MP.

Ecran:
SAMSUNG GALAXY S4 are un ecran de 4.99 inch, cu o rezolutie de 440 pixeli pe inch. / IPHONE 4 are ecran de 4 inch si o rezolutie de 326 pixeri / inch

PROCESOR:
SAMSUNG GALAXY S4 un procesor Exynos 5 de 1.8 GHz octo-core, in timp ce iPhone are un procesor A6 de 1.3 GHz dual-core.

CARCASA:
Aici, iPhone pare a fi in avantaj, datorita aliajului de aluminiu din care telefonul este facut, spre deosebire de cel de plastic de la SAMSUNG GALAXY S4.

APLICATII:
Daca App Store numara 775.000 de aplicatii pana in acest moment, piata Android se poate lauda ca va fi prima de acest gen care va atinge 1 milion de aplicatii.

Mi se pare mult mai bun Galaxy S4 la performante, dar Iphone 4 ar fi mai bun in caz de lovituri, cazaturi si la desing trebuie sa recunosc ca imi place mai mult. Dar performantele unui telefon conteaza cel mai mult.

9 răspunsuri:
| elly2love a răspuns:

Sunt de acord cu tine S4 este un telefon foarte bun! big grin

| Stefanovicy a răspuns:

Htc One

| هوراس a răspuns:

S4, chiar dacă am S3 laughing iPhone se descarcă prea repede...

| cRaZyYkiD a răspuns:

S4

| RareşTPUro a răspuns:

HTC One happy... Nu aleg nici S4 nici iPhone 5

| MetalHead04 a răspuns:

S4.

| Georg13 a răspuns:

Ca si calitate prefer S4, dar ca aspect IPhone5 big grin

| actorul explică:

Htc one arata bine si este perormant dar iti aluneca usor din mana nu poti scoate bateria iar find facut din aluminiu se zgarie rau zic ast pentru ca amunul si sunt dezamagit.S4 nu arata aa super dar ete performant.

| actorul explică:

Si est p locul 2 in lme HTC on dupa un clasament facut e performant dar modelul si favricatia sunt groaznice de aia o sa il vand.
A pe 1 e S4 daca v-ati intrebat. Daca vreti informatii intrati pe buhnici.ro