| kwonhani a întrebat:

Buna tpu...am o intrebare la care sper ca ma puteti ajuta. Pai, eu am abonament la Vodafone ( adica toata familia ) si mama are internet pe telefon, iar eu am luat cartela ei si am pus-o pe telefonul meu sa imi iau niste jocuri, si am intrat si pe facebook...am crezut ca nu se va intampla nimic, si am vorbit cu o prietena ( ea are abonament pe Orange ) si mi-a zis ca a intrat si ea pe facebook de pe telefon si a taxat-o cu bani pe minut ( adica pe fiecare minut petrecut pe facebook a luat bani ) este posibil sa se intample asta si pe Vodafone (adica sa ma taxeze cu minutul ) sau doar la Orange este treaba asta. Cine ma poate ajuta, va rog mult.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca nu ai optiune de net si nici nu erai conectat la wi fi normal ca te va taxa