| anonim_4396 a întrebat:

Este posibil ca atunci cand te duci la Orange la desfasurator o sa vezi cu cine ai vorbit etc. sa vezi si pe site-uri ai intrat dacă te uiți la internet? Adică eu am o cartela la abonament care are doar net si este posibil sa arate tot?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Nu. Dar poți căuta în telefon să vezi care programe cât anume consumă fiecare ca trafic de date.

| doctorandus a răspuns (pentru mihai69):

Sugestie: sa-si faca un cont pe http://www.opendns.com/

Pe urma instaleaza http://play.google.com/store/apps/details?id=com.okirat.dnsmanager

In mod gratuit OpenDNS pastreaza websiteurile accesate pe ultimele 14 zile. Trebuie sa ai IP public de IPv4, nu prea merge cu IPv6.

| doctorandus a răspuns:

Nu, websiteurile consultate nu se salveaza. Se salveaza doar cantitatea de date accesate.

| Vizinteanu_Claudia_2000 a răspuns (pentru doctorandus):

Deci dacă vreau să mă duc la Orange sa vad pe ce se consuma atâta net nu este posibil, Nu?

| doctorandus a răspuns (pentru Vizinteanu_Claudia_2000):

Nu cunosc, poate telefonul a luat un virus.

| Razvan681 a răspuns:

Bună! Din câte știu, pe site la Orange, din contul personal arată doar istoricul convorbirilor și duratele acestora.