| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare URGENT! Mi-a furat cineva telefonul Samsung Galaxy Y GT-S5360! Am auzit ca se poate descoperi prin internet la cine e telefonul! URGENT! Cum il pot gasi prin internet? URGENT!

5 răspunsuri:
| Teodoruka2001 a răspuns:

Dau Fundoi+Folositor!

| cornculapte a răspuns:

Poate dacă-i dai Fundoi+Folositor celui care ți-a furat telefonul, ți-l aduce înapoi.

| Teodoruka2001 a răspuns (pentru cornculapte):

Mda...Am fost si la ei in clasa...si o zis ca nimeni nu l-a luat! Am vazut ceva alb la unu' in buzunar! Da is tigani! Nu-i de mirare ca zic ca nu mi l-a luat nimeni! A zis profu' ca ei l-o luat!

| bcalex96 a răspuns:

Anunt la politie, asta daca vrei sa il mai vezi inapoi, prin internet poti afla numai prin GPS daca ai activ asa ceva pe acel telefon, atunci cand ai vazut ca ti-a disparut trebuia sa anunti directorul scolii, sau profu sa sune politia altfel nu o sa il mai gasesti.

| cornculapte a răspuns (pentru Teodoruka2001):

Ești cam micuțică. Mai ușor cu exprimarea asta legată de țigani, că nu-i frumos.