| xDr0gs a întrebat:

Am o intrebare urgenta! O sa plec in franta peste 2 ore si as vrea sa stiu cat costa acolo o tableta ipad sau samsung..Pretul in lire..Am aauzit ca acolo sunt cele mai ieftine tablete. Funda+vot! Raspundeti-mi repede va rog frumos!

Răspuns Câştigător
| maryus24 a răspuns:

Nu sunt cele mai ieftine, ai girja ce cumperi daca dai de un baiat de cartier de culoare poate iei si o teapa buna.

ipad e cel mai ieftin in america la fel si iphone Samsung respectiv e cam la acelasi pret pe tot locul.

Bft sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| ketanal a răspuns:

La ce-ti trebuie pretul in lire? Care lire? Franta e in eurozone! Si in cazul Ipadului pretul e cam acelasi in toata Europa...sunt foarte mici diferentele.

| darrio2007 a răspuns:

Lire in Franta(cu F mare)? Cand mai pleci afara mai adauga ceva la bagajul de cunostinte.Sa nu crezi ca esti prin Thailanda.Cand ai sa fii in Paris.