| Coltzzzz a întrebat:

Stiu ca asta este o prostie insa este vreun mod de a mi se indeplini o dorinta aproape imposibila de nu a mai pleca in alta tara straina? am fost anul trecut in franta si am venit vara asta si nu as mai vrea sa plec pentru ca chiar daca am tot ce imi trebuie acolo(referitor la lucrurile care se pot cumpara) ma simt mai bine in Romania. Incurand trebuie sa plec si nu stiu ce sa fac. Va rog raspundeti-mi cat de repede posibil la intrebare si scuzati-ma daca am gresit domeniul

3 răspunsuri:
| nosferatu15 a răspuns:

Multi s-ar bucura sa fie in locul tau. Pe langa faptul ca o sa cunosti obiceiuri si culturi diferite si interesante, ai ocazia sa inveti si o limba straina care e foarte importanta in zilele noastre. Referitor la lucrurile care se pot cumpara, mi se pare o problema puerila. Si acolo magazinele curg garla, ai ce sa alegi! E adevarat ca nicaieri nu-i mai bine ca acasa dar gandeste-te cate oportunitati si cate usi ti-ar putea deschide viata din cauza faptului ca detii informatia, ca esti o persoana de cultura si experimentata. Indiferent de alegerea pe care o vei face, succes in tot ceea ce vrei sa faci pe viitor!

| nosferatu15 a răspuns:

Multi s-ar bucura sa fie in locul tau. Pe langa faptul ca o sa cunosti obiceiuri si culturi diferite si interesante, ai ocazia sa inveti si o limba straina care e foarte importanta in zilele noastre. Referitor la lucrurile care se pot cumpara, mi se pare o problema puerila. Si acolo magazinele curg garla, ai ce sa alegi! E adevarat ca nicaieri nu-i mai bine ca acasa dar gandeste-te cate oportunitati si cate usi ti-ar putea deschide viata din cauza faptului ca detii informatia, ca esti o persoana de cultura si experimentata. Indiferent de alegerea pe care o vei face, succes in tot ceea ce vrei sa faci pe viitor! happy

| nosferatu15 a răspuns:

Scuze, s-a publicat de 2 ori nu stiu de cestraight face