| IonelaDY a întrebat:

Bună TPU, am o mică problemă la telefonul meu Nokia 2690, înainte când pe înternet găseam o imagine şi dădeam la "deschidere imagine" îmi apărea o imagine mare şi eu trebuia să măresc ca să văd clar, dar de ceva timp când dau la "deschidere imagine" îmi apare o imagine mică cât ecranul, mai ales pe google îmi apare imaginea mică când dau la "wiew full size" deşi înainte îmi apărea imaginea mai mare, întrebarea mea este ce să fac ca să văd imaginile ca înainte mai mari şi mai clare? Şi de ce nu le pot vedea ca înainte?

1 răspuns:
| Nicu47 a răspuns:

Salut,cand dai la imagine dai pe ia si jos va scrie "vezi imagine la dimesiunile sale" si apoi o descarci in telefon sau ia-ti dupa google opera mini si se rezolva problema