| Silv3r a întrebat:

Am un Nokia 6234 si la majoritatea jocurilor imi apare eroarea. "out of memory". m`am uitat pe internet si am gasit faptul ca trebuie sa maresc "heap size" dar nu inteleg cum as putea sa fac asta.

Funda.

1 răspuns:
| f1r3TiG3R a răspuns:

Ma silv3r du-te cu el la un sarvice sa til faca ei pentru ca e complicat eu ma rpicep doar la telefoanele cu sisteme de operare instlate nu cu sisteme de operare propiuzis da nu ar srica sa te duci cu el la un service jocul nu poate fi instalat in memoria telefonului imi pare rau da te pti duce cu el sa iti faca o adaptare de sistem oo si te rog du-te la blogul asta ma intrec cu cineva si nu reusesc sa il bat la vizite vrei sa intri pa blogul meu la blogrol persoane interesate te rog mult de tot http://craft6.blogspot.com/