| Nucu1234 a întrebat:

am o pereche de casti Apple Earpods, cand conectez castile la Iphone merg(adica se aude)dar telecomanda de la casti nu functioneaza (+,-).Ce trebuie sa fac? Funda cel mai bun!

3 răspunsuri:
| AlexAlex413 a răspuns:

Salut!
Pai: 1)Poate fi telecomanda de la volum stricata.
2)Sau ori trebuie configurate din optiuni.

| Nucu1234 explică (pentru AlexAlex413):

Microfonul merge doar sa reglez volumul nu merge, cum sa configurez?

| AlexAlex413 a răspuns (pentru Nucu1234):

Pai poate sa mearga sa auzi dar poate sa nu mearga sa umbli la volum din cauza unei defectiuni.
Si poti sa incerci din optiuni de la telefon cand ai conectate castile sa cauti pe acolo.