| Siilvannaa a întrebat:

Am o problema cu telefonul. Am LG KP501 si nu primesc mesajele de la o persoana, de la celelalte le primesc nu am treaba... se poate sa fie problema cu telefonul meu sau cu al lui? Loc pentru mesaje am o gramada...sau poate fi o problema cu cartela SIM? va rog sa ma ajutati. Rog seriozitate:* FUNDA!

2 răspunsuri:
| Dpccristi a răspuns:

Pai trebuie verificat s-ar putea sa fi setat sa nu primiti mesajele

| Siilvannaa explică (pentru Dpccristi):

Dar primesc toate mesajele de la celelelte persoane numai de la persoana asta nu le primesc...