| biutzza213 a întrebat:

Am o problema cu telefonul. cand conectez castile, muzica se aude si de la difuzorul telefonului ( doar de la cel de sus ), dar si din casti. e prima data cand face asta si folosesc aceleasi casti de cateva luni. Mentionez ca am un Samsung Galaxy J5 2017

Răspuns Câştigător
| pustoica a răspuns:

Și eu am pățit aceeași problema că și tine ia-ți un stik și salvează informațiile după resetează telefonul, și ca-să nu ți se mai întâmpls ia-ți niste căști pentru telefonul tau

3 răspunsuri:
| xSega a răspuns:

Sunt două motive, ori căștile ori placa de sunet a telefonului

| Eduard_Alex_1987 a răspuns:

Ti a mers cu resetare?

Am acceasi problema fix ca a ta

| biutzza213 explică (pentru Eduard_Alex_1987):

Am dat un restart si si-a revenit