| ButWhole a întrebat:

Bună TPU.
Am o problemă cu telefonul...
Dupa un timp dacă ascult muzică sau un videoclip pe FB nu se aude nimic in schimb dacă vorbesc cu cineva pe webcam sau la telefon se aude foarte bine,
Am incercat sa dau volumu din setari la maxim dar nu a avut nici un efect sad.
Multumesc pentru ajutor.

Răspuns Câştigător
| alexandru0995 a răspuns:

Dai un restart a telefon si daca nu merge incearca sa stergi aplicatia si sa o instalezi din nou ..succes

2 răspunsuri:
| 8NeXuS8 a răspuns:

Telefonul tau arata, cumva, ca ai castile conectate?

| EstiSiSuntExemplu a răspuns:

Problemele De genu se rezolva cu cineva cu licență. Incearca sa suni pe cineva care se pricepe, chiar și un prieten l-ai putea întreba.Adica.încearcă măcar. poate merge.
Succes