| daηă a întrebat:

Am un Lg Optimus L9 și dacă mă uit la un videoclip sau dacă ascult muzică se aude tare și clar, dar dacă pun orice melodie de pe card ca ton de apel se aude încet (dacă ascult melodia în music player se aude tare). Ce pot face? Menționez că nu e dat pe silențios și la setări volumul e dat la maxim.

3 răspunsuri:
| LoQSkrYpt a răspuns:

In general tonurile de apel sunt facute pentru a se auzi tare nici mie nu imi sa merge pun o melodie de pe card care sa se auda tare.

| daηă explică (pentru LoQSkrYpt):

Ok, mulțumesc pentru răspuns! happy

| LoQSkrYpt a răspuns (pentru daηă):

Cu Placere!