| oompaloompa a întrebat:

Buna TPU am o problema cu telefonul meu cineva a incercat sa se jooace pe el dar nu stia parola si a bagat-o de prea multe ori apoi ca sa il pot debloca trebuie sa scriu contul meu google l-am scris de n ori si nu merge ce sa fac?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Mergi la un reprezentat din rețeaua în care ești pentru mai multe informații.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la un service pentru telefoane.

| xxx8 a răspuns:

Trebuie sa mergi la un service privat sau de care vrei tu pentru deblocare te va costa in jur a 30-50 lei si va dura cam 30 de minute ttoata deblocarea dar tte anunt ca vor fi stterse toate datele din telefon acum depinde de cel care ttil repara ca uni til pot reseta doar la setari dar nu toti stiu asta deci s-ar putea sa til reseteze complet(cardul sd si garantia nu vor fi afectate )

| oompaloompa explică:

Uff... multumesc tuturor!

| andypandy a răspuns:

Il resoftezi. cauta pe net tutoriale, pe xda gasesti sigur daca ai un telefon cat de cat bun.