| dede1995 a întrebat:

Buna TPU.
Am o tableta de la Vonino si nu am semnal la cartela... oare de ce. Am dat reset din fabrica si nimic.
In rest toate merg pe ea doar gsm nu...

3 răspunsuri:
| NONAME113 a răspuns:

Ai incercat cu alta cartel? Poate este un defect hardware sau software. Daca nu merge cu nici o cartela trebuie dusa la garantie sau la un service.

| dede1995 explică (pentru NONAME113):

Am incercat si tot nu vrea...chiar cand o pornesc imi apare semnal si in urmatoarea secunda imi cade semnalul si imi apare un X...

| NONAME113 a răspuns (pentru dede1995):

Atunci nu prea ai ce sa-i faci, mai bine du tableta la un service. happy