| Florin_Petrica_1999 a întrebat:

Salut.Am o tableta vonino,i-am dat reset din fabrica,dupa aceia mi-ai cazut butoanele, cum as putea sa o fac.

4 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Daca ti-au cazut butoanele du-te cu ea sa-ti repare pe garantie pentru ca probabil are probleme din fabrica

Răspuns utilizator avertizat
| LoryC a răspuns:

Trebuie sa o duci la un service, dar nu e de mirare, caci cele de la Vonino din cate am auzit, nu sunt atat de calitative.

| Lupu1997 a răspuns:

Am avut si eu tabletă Vonino. Sunt foarte slabe calitativ. Dacă nu ai umblat până acum ca să o deschizi, să nu o faci nici de acum! Dacă îi rupi sigiliul pierzi garantia. Mergi frumos cu actele la cel care ti-a dat-o și ar trebui să o repare.