| Mari06 a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am un Note II si nu imi merge rotirea ecranului. Optiunea este activata,am oprit telefonul, l-am repornit si degeaba.Mentionez ca am avut mult timp optiunea dezactivata si imi mergea pana acum.Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| TheCosmin02 a răspuns:

Ce poti face... fal sa revina la setarile din fabrica altceva nu cred ca poti face...
DAR ATENTIE INAINTE du-te la setari>copie de rezerva si fa-ti copie iar dupa aia o sa ai aceleasi aplicatii dar tot o sa fie nevoie sa actualizezi androidul la vers 4.4.2(daca la-veai actualizat)
sau daca nu vrei nu ii da copie de rezerva dar tel, o sa fie ca atunci cand leai pornit prima data (nu ma refer la exterior)

1 răspuns:
| Mari06 explică (pentru TheCosmin02):

Multumesc mult