| Anonim225 a întrebat:

Am si eu o problema: acum cateva zile mi-am luat un telefon la abonament. Cand am bagat cartela, mi-a aparut : Cartela este prepaid sau postpaid?
Si eu am dat postpaid deoarece avea abonamentul, iar acum vreau sa folosesc o cartela reincarcabila, dar nu imi mai apare ce tip de cartela este si nu pot intra pe internet sau suna la informatii datorita acestui lucru.
Intrebarea mea este: Cum fac sa imi apara iar intrebarea?

Răspuns Câştigător
| Adrian_Cosmin_1995 a răspuns:

Salut! Scoate cartela si pune prima cartela apoi vezi daca merge! Succes!

1 răspuns:
| Anonim225 explică (pentru Adrian_Cosmin_1995):

Am incercat si imi apare numai la prima cartela, la a doua nu