| MiraBella13 a întrebat:

am si eu o problema in legatura cu telefonul Nokia Lumia 520 care de la un moment dat nu mai se incarca deloc eu cred ca este de la baterie, cand il bag la incarcat apare Nokia pe ecran iar apoi bateria care este pe rosu si un fir de incarcat...am incercat si cu alte cabluri doar ca cu celelalte nici macar nu se aprinde, m-am gandit sa iau o noua baterie dar nu sunt sigura si nu vreau sa dau bani degeaba happy Multumesc pentru raspuns

Răspuns Câştigător
| Socea_Rares_1990 a răspuns:

Nu e bateria, e placa de baza. Poate ai fortat o data incaracatorul si nu mai intra bine. Trebuie sal duci la reparat.

2 răspunsuri:
| soluțiedeneuron a răspuns:

Ți-aș sugera să te consulți cu un specialist! Nu îți va cere bani pentru așa ceva. Fundita? happy

| MiraBella13 explică:

Telefonul avea ecranul spat pe care l-am reparat prima zi mergea bine se incarca se aprindea toate bune si frumoase dar a doua zi dupa ce bateria s-a descarcat nu mai mergea incarcat deloc, am explicat mai sus cum arata plus ca se aprinde doar cand il conectez la pc cand il bag in priza nu face nimic. nici o bazaitura