| bohren a întrebat:

am un HTC desie 310 si mi s-a blocat. nu m-ai imi aduc aminte nici codul pin.
eram in aplicatia Vodafone protect si am apasat dezinstalare ca tembelul, nici nu mi-am dat seama. imediat mi s-a blocat si Vodafone protect imi cere pinul. am trimis mailul dar cand am verificat ma trimite pe site la ei. acolo nu sunt inregistrat sub nici o forma cu numarul meu de telefon si cu mailul de pe aplicatie.
nu stiu ce sa fac. daca merg la o reprezentanta Vodafone cat m-ar costa? va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| TheTimeKiller a răspuns:

Nu e nevoie. E treaba de 2 minute. Aici link: https://www.youtube.com/watch?v=nwtArT6X4eA.
Dar vezi ca pierzi datele, nimeni nu ti-l poate repara fara sa pierzi datele.Si cei de la service/Vodafone/Orange etc. fac acelasi lucru. Se reseteaza si parcurgi iar procesul de set-up. Succes!