| SilviaX a întrebat:

Mi s-a blocat contul de facebook si imi cere cont de confirmare de la numarul pe care il am la profil. Numarul ala a expirat acum ceva timp, iar codul de confirmare se trimite pe numarul ala! Ce sa fac, FUNDA ORICE!

2 răspunsuri:
| AndreeeaConstantin a răspuns:

E destul de complicat. Eu nu prea stiu ce e de facut. Eventual, mergi la reprezentantii companiei de telefonie mobila de la care aveai numarul si poate rezolvi ceva... Succes

| Adina6745 a răspuns:

Pai daca vrei iti faci un cont nou sau daca nu te duci la magazinul de unde ai luat telefonul le explici problema si poate se rezolva s-au poate ti-e blocat de facebook definitiv sad Bafta!♥ daca mi s-ar intampla si mie nu stiu ce as face... Funda?