| Visan_Florin_1992 a întrebat:

Am un Huawei Ascend Y200 si vreau sa imi iau si eu niste videoclipuri de la melodii si nu stiu de unde sa le iau, daca merge si daca trebuie de pe telefon neaparat...

Răspuns Câştigător
| zoltan119 a răspuns:

Urmeaza urmatorii pasi (e foarte important sa ai java instalat pe calculator):
1. copiaza linkul de la video
2.intra pe www.keepvid.com si copiaza acolo linkul
3. apasa download si apoi dupa ce a convertat videoul alege tipul de fisier si rezolutia, dupa poti sa il descarci pe calculator si sa il copiezi pe telefon.

1 răspuns:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Poţi lua videoclipuri de pe Youtube şi nu trebuie neapărat de pe telefon.
Le poţi descărca pe Pc şi apoi le copiezi pe telefon.

Toate cele bune.