| DanutzStanik a întrebat:

Salut ....am un telefon Huawei ascend y200 si vreau sa stiu daca pot face screenshot! DAU FUNDA! happy

Răspuns Câştigător
| supermdmario a răspuns:

Daca ai root, ar trebui sa poti.
daca nu, e mai greu.incearca sa instalezi o aplicatie din google play.nu stiu sa-ti consiliez niciuna, deoarece nu am testat niciuna.majoritatea nu merg pe telefoane nonroot. tasteaza screeshoot si vezi rezultatele.citeste descrierea inainte de a instala.

| DanutzStanik explică (pentru supermdmario):

Mersi am incercat cateva metode...dar poate gasesc vreo aplicatie happy

1 răspuns: