| ClonaHappy a întrebat:

Am un iPhone 3G si tocmai i-am instalat iOS-ul (4.2.1).
Acuma trebuie sa-l decodez folosind programul Ultrasnow care se descarca pe telefon cu Cydia.
Aici apare problema ca eu nu am Wi-Fi si daca se poate descarca Ultrasnow pe PC si transfera cu un cablu de date sau lua gratis de pe iTunes va rog sa imi spuneti!
Cum as putea sa-l decodez fara net de pe cartela?
Dau Funda+Vot!

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

In primul rand nu il poti decoda cu internet pe cartela din moment ce telefonul nu iti citeste sim-ul pana nu instalezi ultrasn0w. Va trebui sa folosesti o retea Wi-fi, nu il poti downloada in pc si transfera. Restul pasilor se pare ca ii stii...