| anonim_4396 a întrebat:

Salut prieteni am un iphone 4 si a ramas blocat apare pe ecran ca sa ma conectez la iTunes.Ce ar putea avea? Nu am cablu de date la el ca sa il conectez la iTunes sa vad cum reactioneaza.

Răspuns Câştigător
| valentino52 a răspuns:

Stai putin cum adica nu ai cablu de date? Pai si cum incarci telefonul? Incarcatorul e si cablu de date in acelasi timp. Il conectezi si ii dai un restore altceva nu ai ce sa ii faci daca nu il citeste bagi telefonul in modul DFU cauti tutorial pe youtube cum sa faci tii apasat pe ambele butoane simultan vreo 30 secunde cam asa ceva. Dar daca aveai decodare la el o pierzi...

2 răspunsuri:
| Hedon a răspuns:

Daca il ai in garantie trimitel daca nu duce la un GSM sati repari telefonul

| 000MadMAX000 a răspuns (pentru Hedon):

Il duc la GSM da ce poate sa aiba?