| tonic11 a întrebat:

mi-am facut jailbreak la telefonul meu iPhone 3gs, versiunea:4.2.1. cu programul Greenpois0n.Am instalat Cydia, Winterboard(pentru themes, si merge). Cum fac sa descarc jocurile GRATIS? De unde? Din Cydia sau din App Store? Daca din App Store ar trebui sa-mi mai apara pretul la aplicatii? Va rog frumos! Primii 10 care raspund, sunt calificati la fundita! Si voi alege pe unul dintre ei 10 sa primeasca funda! happy

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in Cidia si descarca de acolo Installous! Cu Installous descarci ce vrei tu din Apple Store mokka! Doar cu Installous descarci Free!

2 răspunsuri:
| marcelboss a răspuns:

Iti faci cont pe app store si cu ajutorul jailbreak-ului no sa te mai coste nimic si nu stiu daca o sati mai apara pretul banuiesc ca nu. si eu trebuie sa mi-l fac pe al meu cat de repede. bafta!

| TheAngel_1502 a răspuns:

1 intra in cydia si scrie acolo la linkuri pune unul nou.http://hackulo.us si de acolo scoti intallous.
2 toate aplicatiile care exista pe iphone sunt gratis cu installous insa trebuie sa le iei de pe wireless caci altfel faci trafic... funda?:D