| AnoniMmMzZ a întrebat:

Am un iPhone 3g, si vreau sa-mi schimb spatele. Am cautat, peste tot, in abisul internetului, insa nu am gasitun service. Un imi pot schimba spatele. Dati-mi niste service-uri, sau ceva.

P.S: Sa fie prin ilfov (Balotesti, Otopeni), sau Bucuresti (sectorul 1, 2 sau 3 )

Răspuns Câştigător
| rumble123 a răspuns:

Http://www.cellgsmservice.ro/ poftim
si mai sunt 2 sau 3 service in salajan altele bune numai stiu...dar in fiecare piata trebuie sa fie cel putin un gsm..ma rog, bafta;)

2 răspunsuri:
| AnoniMmMzZ explică (pentru rumble123):

Ma refeream un service big grin Ca am vazut un tutorial cum se schimba si e destul de ceomplicat. Carcasa o am deja.