| AlexBoy88 a întrebat:

Vreau sa ma duc la un service GSM sa imi schimb bateria la iphone 5 pentru ca nu mai tine deloc.
Vreau sa imi dati un service GSM bun din Bucuresti.
Bateria care o va monta este noua dau tot la mana doua?
Imi va schimba piese din telefon?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai incredere in om, intreaba un prieten bun care iti va asigura ca face treaba buna. Ca sa nu strici bateria din nou nu mai folosi mult telefonul, reduci luminozitatea, scoti sunetul la taste, scoti vibratia cand apesi literele/cifrele si lasi sa sune/vibreze cand suna cineva.

2 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Te sfatuiesc sa mergi la germanos. Si va trebui sa iti de-a si bateria veche inapoi. Daca ai o cat de mica indoiala despre o firma, atunci nu merge la ea. Fereste-te intotdeauna de orice ti se pare rau.

Răspuns utilizator avertizat