| AndreasfromMetallicA a întrebat:

am un iPhone 4S blocat iCloud,am incercat sa il vand pe diferite site-uri, insa fara succes.Intrebarea este daca fac rost de o placa neverlock(la 250-300 ron)se merita sa il fac? Cam cat as scoate pe el apoi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Vlad_Bogdan_1996 a răspuns:

Nun merita deoarece un iphone 4 s se vinde max pe un site gen tocmai.ro olx etc cu 1000 dar 1000 sa fie ca nou nezgariat in cazul tau cred ca cu mai mult de 700 de lei nul poti vinde doar cu noroc deci mai bine mai cauta asteapta si poate te suna cineva. Bafta!