| sorinel22 a întrebat:

Buna TPU am un iPhone 4s cu ios8.1.2 si mi-am uitat parola de la contul iCloud soryn_chrystyan@icloud.com faza e ca nu vine pe adresa de mail care e soryn_chrystyan@yahoo.com si nu stiu cum o pot resetări sunt pe iPhone acum vreau doar pozele si numerele de pe acel cont vrei idee?

3 răspunsuri:
| Alexandra234girl a răspuns:

Dai la configurari si il resetezi. Atunci se sterge tot ce ai pe telefon si iti faci cont nou. Sau poti sa faci alt cont pe telefon la un prieten si sa il bagi si la tine.

| sorinel22 explică:

Dae eu vreau contul Echohappyesters tot de pe tel sunt pe el sa nu crezi ca e furat vreau doar pozele de pe acel cont si ca sa o recuperez cere întrebări de securitate si nu corespund cu cele puse. Si prin email nUSH unde vine pe ce email ca pe soryn_chrstyan@yahoo.comnu vine

| CostinCostin2016 a răspuns:

Detalii complete precum si un tutorial pas cu pas pentru eliminarea unui iPhone, iPad sau iPod din iCloud gasesti aici http://www.iphone365.ro/......-tutorial/