| Anutza_Ana_1997_HX93 a întrebat:

Am un iPhone 5s de 5 luni, cam asa. Oricum, mi-am schimbat parola pt ca o stia prea multa lume, dar am uitat-o. Am incercat si am tot incercat pana cand pe ecran scrie " iPHONE DEZACTIVAT CONECTARE LA iTUNES "... Ce pot face? Este cumparat de la Domo si sunt in reteaua Vodafone, pe cartela. Nu ma deranjeaza sa-l restartez, dar nu stiu cum. Va rog sa ma ajutati! Ce pot face?

1 răspuns:
| alexalex28 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la cineva care se pricepe sa il reseteze, ca sa nu il strici.