| Mia999 a întrebat:

am un s3 de aproximativ un an, cand stau putin pe el, mai exact cand intru in joc sau in galerie 5-10 minute se incinge foarte rau..ar acum observ ca de cateva zile se inchide fara ca eu sa o fac, sau fara sa fie descarcat... pur si simplu...ce poate fi? multumesc!

2 răspunsuri:
| BlackArt333 a răspuns:

Pai probabil ca l-ai folosit prea mult sau ceva. Si tata a patit asa intr-o vreme. Dar l-a dus la reparat si acum nu mai face asa.
Deci sfatul meu e sa il duci la reparat.

| DevilHse a răspuns:

Sindromul Samsung.
Stai chill, așa sunt majoritatea Samsunguri-lor. Cand o să ardă de tot sau dacă esti norocoasa sa primesti un telefon nou la prima cerere, opteaza pentru un Htc.