| RioAlin a întrebat:

Salut.
Am un laptop care de cateva zile se inchide pur si simplu cand ma joc aproximativ 10 minute ORICE joc, chiar si cele de 100 mb. Intrebarea este daca se poate rezolva sau este ceva stricat la el.
Temperaturile lui nu sunt mari, procesorul stai n 40 - 55 grade.
Sunt zile in care nu se inchide, ma joc 3 - 4 ore incontinuu si nimic si zile in care se inchide la fiecare 10 minute jucate.

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Poate ajuta:
http://scarfacetl.blogspot.com/......a-fac.html

| LPCTSTR a răspuns (pentru LPCTSTR):

Cum ai rezolvat?

| RioAlin explică (pentru LPCTSTR):

Inca nu am rezolvat, tot se inchide.
Dar totusi eu cred ca este de la HDD pentru ca mi se aude un sunet ciudat de la el.

| LPCTSTR a răspuns (pentru RioAlin):

Nu stiu daca ar ajuta, dar daca crezi ca HDD-ul este de vina, incearca, testeaza, iar daca nu este el de vina, te-ai ales cu un HDD de schimb cand se va strica actualul.

5 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Ce-ai instalat in ultima vreme? Esti sigur ca n-ai absolut niciun malware?

| RioAlin explică (pentru LPCTSTR):

Nu, chiar ieri mi-am reinstalat win 10, ma gandeam ca de la asta este.