| Infiniity a întrebat:

Hei TPU.
Am un telefon Cosmote Xplore cu sistem de operare Android si de la un timp nu prea stiu ce se intampla cu el. Uitati care e problema.
Acum cateva zile am descarcat niste poze din telefon pe calculator. Apoi peste cateva minute cand intru la galerie observ ca nu-mi apar toate pozele. Unele imi apar, altele nu, imi apar doar niste lacate la ele, jos in colt.
Si acum cateva minute cand am intrat la muzica, am observat ca melodiile mele sunt dublate... straight face Fiecare aparea de doua ori si nu eu le-am facut asa.
Este vreun virus? Ce se intampla si ce pot face sa-mi mearga corect?

1 răspuns:
| gir861 a răspuns:

Cea care apare a doua are extensie? Gen Nume Fișier. extensie?