| korenix a întrebat:

Am un telefon Huawei ascend g510 defect si vreau sa il vand.
Defectul este ca se inchide singur foarte des, adica de exemplu bateria este pe rosu, si incepe sa se stinga si sa se aprinda de multe ori, si intr-un final cand se aprinde imi arata ca am baterie, si cateodata la socuri mici se stinge.
Acest defect a fost provocat dintr-o cazatura cam de la 1, 50 metri.
Cam cu cat sa il vand? Husa inclusa big grin.

5 răspunsuri:
| Matei_Klaudiu_1995 a răspuns:

Ai încercat sa schimbi bateria?

| korenix explică (pentru Matei_Klaudiu_1995):

Nu e de vina bateria.

| korenix explică (pentru Matei_Klaudiu_1995):

Si eu nu vreau sa il fac.
eu vreau sa il vand si nu stiu cu cat.

| Rusu_Tudor_1973 a răspuns:

Mai e valabil anuntul? imi trebuie mie ceva piese. te-ai hotarat cu cat il dai? sau propun eu?

| korenix explică (pentru Rusu_Tudor_1973):

Telefonul s-a dus de mult, a fost vandut.