| Negrea_Iulia_2000 a întrebat:

am un Huawei p9 si il pun la incarcat, il pot aprinde adica imi apar semnele de marca si asa, doar ca exact cand trebuie sa se aprinda, se stinge ia si spune ca are 0 baterie. stiti cumva vre.un cod de butoane sau ceva ca sa il pot deschide? si nu, nu pot scoate bateria

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai tu ce sa i faci, trebuie dus la servis sa il repare, trebuie desfacut de catre firmă si vazut care e cauza, o fi bateria defectă trebuie inlocuită, sau pot fi probleme de display de resoftat, o sa vadă ei acolo.