| bubulina06 a întrebat:

Am un telefon Samsung chat 322 si mi-am bagat net pe el... Google merge insa messenger-ul nu merge imi apare asa : Connection to the server cannot be established.Please try again. Ce as poutea face sa imi mearga?

P.S:

3 răspunsuri:
| AWER98 a răspuns:

Am avut un chat 322 si asa cum zici tu google mergea dar messenger-ul nu asa ca iti recomand sa iti schimbi telefonul.

| nice67 a răspuns:

Daca ai aplicatia in tel ( sub forma java) incearca sa verifici setarile si vezi daca corespund operatorului tau de retea. in cazul in care corespund si tot nu vrea, verifica ce setari ai in browser-ul cu care te conectezi la google si vezi sa ai aceleasi setari Si la mess. happy

| SnkFreaka a răspuns:

Cred ca este vina versiunii messengerului