| iulyana a întrebat:

Stiti cumva daca pot sa imi fac un nou id de messenger pe net...pe vreun site ceva? Am incercat sa imi fac un id cum se face normal... din fereastra de mess si nu merge...imi zice: " The connection to the Yahoo! server cannot be completed at this time " sad Help!

Răspuns Câştigător
| antonius74 a răspuns:

Incearca pe www.yahoo.com
da pe sign out in caz ca esti logata si da pe sing up si completeaza formularul. acea eroare se datoreaza fie faptului ca conexiunea ta la internet e slaba, fie datorita faptului ca serverul lor avea probleme.

7 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Nu cared k se poate pe net pe ceva site incearca mai tarziu tot asa normal kisswinking

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Incearca mai tarziu si eventual cu un alt browser.

| love_7643 a răspuns:

Intra pe google si scrii get a new yahoo si apoi dai prima si iti faci cum vrei uh id. pup sper ca ti-am fost de ajutor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da intra pe yahoo mail si vezi si tu mai departe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

| mikw a răspuns:

Http://new.mail.yahoo.com/addresses aici l-am facut si eu pe al meu PWP