| bubulina06 a întrebat:

Am un telefon Samsung chat 322 si mi-am bagat net pe el... Google merge insa messenger-ul nu merge imi apare asa : Connection to the server cannot be established.Please try again. Ce as poutea face sa imi mearga?
P.S:

1 răspuns:
| CrazyWLF a răspuns:

Sa-r putea sa fie problema ca la PC adica ora si data sa nu fie setate corect, incearca sa setezi si sa vezi daca merge. Daca le ai setate corect si tot nu merge incearca sal redescarci! Sper ca te-am ajutat!