| Eusebiu024 a întrebat:

Am vazut o functie la telefoanele mobile care blocheza apelurile de la numere necunoscute. Ma intrebam daca nu exista o functie care blocheaza apelurile de la oameni care nu sunt in agenda? adica numere nu sunt private dar nu sunt in agenda? Funda

1 răspuns:
| razvan05 a răspuns:

Nu ai cum sa blochezi apeluri de la numere pe care la ai in telefon, te asigur. Eventual, schimba-ti numarul, poate reusesti sa nu mai fii atat de stresata de numere necunoscute. Bafta!winking