| cal3star a întrebat:

Cum pot bloca apelurile necunoscute (nu ma refer la numere private, ci la numere care nu le ai in agenda de telefon)

Detin un iPhone 4G si este o persoana de ma suna de 2-3 zile in continuu si inchide, chiar m-am saturat si vreau sa blochez apelurile pe care nu le am, stiu ca este o astfel de optiune. Poate cineva sa ma ajute?

Sunt pe Orange

2 răspunsuri:
| Kattan a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=iphone+4+blacklist+a+number

| RaulsiRaul a răspuns:

Uita-te te rog mult 10 secunde la fiecare episod...te rog eu mult si da un like sau subscribe http://www.youtube.com/user/rauldeatcu/videos?flow=grid&view=0