| Any_3777 a întrebat:

Are cineva Samsung wave s8500? Vreau sa fac upgrade de la bada 1.2 la bada 2.0 prin multiloader si vreau sa stiu daca a mai facut cineva si cum i-a mers! Mersi

2 răspunsuri:
| ArekkusuKage a răspuns:

Da eu am mai facut si sincer nu e rau delock 2.0 se misca mai bine si ai vreo 2 3 aplicati noi succeswinking

| Any_3777 explică:

Am facut, sau cel putin am incercat si mi-am sters tot softul.A trebuit sa-l duc la service si sa platesc sa-mi bage din nou bada pe el.oh go on