| GreyRose a întrebat:

TPU! As dori sa trimit niste poze de pe PC-ul eu pe Whatsapp cuiva dar imi spune ca fisierele nu sunt admise. Ma puteti ajuta? Va rog, este urgent.

7 răspunsuri:
| tintareco a răspuns:

CE tip de fişiere îţi cere?

| ovidiu68 a răspuns:

Mai detaliat. Ai pus pozele pe sd-card-ul telefonului si ai incercat?

| ToANewUnderstanding a răspuns:

Cu whatsapp web ai incercat?
Daca da atunci trebuie sa schimbi extensia pozelor... deci ai nevoie de un program.

| GreyRose explică (pentru ovidiu68):

Pozele nu sunt pe telefon, sunt pe PC si am incercat sa le trimit de pw Whatsapp Web.

| GreyRose explică (pentru ToANewUnderstanding):

Am un program pentru asta. ce extensie mi-ar trebui?

| Emy2004 a răspuns:

Salut,intra pe Google și scrie acolo Whatsapp web și o să îți arate un qr code reader și apoi intrii in telefonul tău pe aplicația Whatsapp și apeși cele 3 puncte și o să scrie Whatsapp web și scanezi codul, iar apoi ii trimiți cuiva documentele tale de pe calculator și intrii in telefon și descarci documentele, Funda?

| ToANewUnderstanding a răspuns (pentru GreyRose):

Ce extensie au?