| king5151 a întrebat:

Vreau sa trimit niste poze sau videoclipuri cuiva pe Whatsapp dar acolo imi apar fotografii vechi de 2-3 saptamani, adica nu sunt actualizate, *doar pe whatsapp". Pe messenger sau orice alta platforma pot trimite fotografii recente, de azi sau de cand le-am facut, de ce?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Verifica criteriul de sortare!
Tu ai nevoie de afisare cronologica, dar probabil ai setat alt criteriu dupa relevanta, nume, marime etc.).

| blackann a răspuns:

Lipsa de spatiu

| king5151 explică (pentru blackann):

Doar pe whatsapp?

| blackann a răspuns (pentru king5151):

Da, vezi in setari cat iti ocupa whatsapp-ul. Si fa si un back up la Whatsapp.