| Marius235 a întrebat:

as vrea sa imi iau un telefon mobil si nu sunt hotarat ce sa imi iau, ce ati putea sa imi recomandati sa nu fie prea mare si totusi sa fie putin mai rezistent, pretul nu conteaza.Multumesc

4 răspunsuri:
| R0co3 a răspuns:

Salut,

Recomand : Sony XPERIA J, HTC Radar, HTC Wildfire sau Desire, Samsun galaxy s3 mini, Samsung galaxy young, Samsung corby PRO, Sony XPERIA Z.

O zi buna,
La revedere

| 33stefy21 a răspuns:

Pai eu am un Samsung galaxy s2 si zic ca e bun...
pe curand!

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Incearca Galaxy Xcover! Este rezistent la apa! Daca nu iti place, iti mai pot recomanda Galaxy S2 Plus, la doar 1000Ron.Are un aspect care iti da senzatia de rezistenta. Succes!

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Nokia lumia 521 din america la noi nu e limia 610, lumia 520. Motorola defy mini sau plus sunt rezistente la apa sau iphone 4s daca nu e pretul problema