| bianca190301 a întrebat:

As vrea sa mi cumpar un telefon. Pe care mi le recomandati (pretul sa fie in jur de 1000lei)

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Xiaomi Mi A1 e primul terminal Xiaomi cu Android one. E considerat telefonul cel mai bun in bugetul care il ai.
Samsung iti vinde reclama si yerminale cu specificatii slabe in acest pret. Cauta comparatii si o sa te convingi.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 1100 iti poti lua un Samsung j5 2017 este foarte bun atat ca singuru defect e ca are un display hd si nu 2k ca un s9 in rest e cam la fel de bun ca speed performance.

| Juper a răspuns:

Xiaomi Redmi 4x sau Huawei P9 lite