| anonim_4396 a întrebat:

TPU! As vrea sa-mi cumpar un Samsung Galxy S3 Neo. e rezistent la apa, si merita banii?

8 răspunsuri:
| Marghy a răspuns:

Esti sacfandru sau de ce vrei telefon rezistent la apa?

| Marghy a răspuns:

Pai nu il scapa in apa.

| Marghy a răspuns:

Stai mult cu mana in apa?

| Anonimaa27 a răspuns:

In general, telefoanele cu Neo, Mini, Plus, Star etc. nu sunt bune laughing Sorry daca ti-am stricat visele, dar asta este adevarul.

| Hitback a răspuns:

Eu am s3 neo. Chiar de pe el scriu acum.banii eu zic ca si merita.la apa iti dai seama ca nu e rezistent. Singurul lucru care ma deranjeaza la el este ca nu are gorilla glass. A da si se incalzeste destul de repede partea din spate a telefonului. Mai ales daca stai pe net youtube si skype spre exemplu.in rest este super okey. Se misca fluent in meniu fara sacadari.

| Hitback a răspuns:

A da nu o asculta pe patricia ea poate sa ramana la caramida sau la iphone. Samsungurile bat iphoanele.sunt mai rezistente si din punct de vedere al bateriei.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Telefonu zic eu ca-i bun dar nu e rezistent la apa