| JustLauren a întrebat:

Buna:*
As vrea sa imi cumpar un Samsung Galaxy Ace.
Merita banii?
Pt cei care au.Care sunt defectele lui?

3 răspunsuri:
| ionutandrei95 a răspuns:

Galaxy ace este in jur de 9 milioane din cate stiu daca vrei sa-l iei la liber si daca vrei sa-l iei pentru aplicatii etc i-ati Sony Ericsson xperia play/ xperia mini hd(care e si mai ieftin daca o sa caut pe google orice telefon si scrii cel mai mic pret sa nu il iei din alte parti prea scump) pe www.officegsm.ro este Sony Ericsson xperia mini HD 680 lei+transport 710 lei si este mai bun ca galaxy ace la tot si la procesor si la camera si la RAM ecran tot. Galaxy ace are rezolutia putin cam micuta la ecran nu se vede dar eu as merge pe xperia mini HD. Mini HD are 512 RAM 1 GHZ android 2.3 si o sa fie posibil si upgrade-ul la 4.0 ICE CREAM SANDWICH are 5 MP filmeaza HD galaxy ace are si procesorul mai mic si RAM-ul mai mic. si Xperia e si mai ieftin cu 1-2 milioane. Eu am luat de pe site-ul ala un telefon mi l-au adus dupa o zi. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ia-ti Motorola Defy sau LG Optimus Sol

| RyderZot a răspuns:

Gasesti la 446 de lei Lg Optimus Hub si are aceleasi caracteristici, doar ca Lg-ul nu are blitzbig grin